Reagimet e banorëve kur e kuptuan se janë arritur miliarda klikime nga BBVK 2

By

Pas prezantimit të klipit që tregoi arritjen e miliardave klikimeve në Big Brother VIP Kosova 2, banorët janë gëzuar por disa nga tyre edhe janë çuditur nga këto shifra.

E disa nga banorët janë shprehur se këtë rezultat e kanë pritur, pasi puna është bërë nga ta dhe nga produksioni.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm