Sinan Hoxha paralajmëron projektet e ardhshme!

By

Sinan Hoxha do të jetë mjaft aktiv me prurje të reja muzikore në sezonën e verës.

Ai përmes një postimi në InstaStory, ka paralajmëruar se do të publikojë edhe 6 projekte të tjera së bashku me videoklipe.

Këngët tashmë janë gati, dhe priten të publikohen gjatë muajit korrik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm