Olta Boka i dedikon këngë vajzës në ditëlindjen e saj të parë!

By

Këngëtarja shqiptare Olta Boka, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Gaia”, ashtu si vajza e saj, dhe është një këngë dedikuar asaj me rastin e ditëlindjes së saj, të parë.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm