Shpati dhe Selvija në një “arratisje të vogël”

By

Çifti që tashmë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë, Shpati dhe Selvija janë të dy shumë aktiv në rrjete sociale.

Së fundmi, Selvija ndau disa fotografi nga aeroporti ndërkombëtar i Prishtinës, duke njoftuar ndjekësit e saj se të dy janë nisur për pushime.

“Një arratisje e vogël. Shpati energjik si gjithmonë”, ka shkruar ajo sipër fotos që solli duke mos zbuluar destinacionin e tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm