Xhemi Shehu publikon foton me nënën, ngjajnë si dy pika uji!

By

Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë rrallë ndan postime nga familjarët e saj.

Mirëpo së fundmi, në Instastory, Xhemi Shehu ka publikuar një foto me mamanë e saj dhe duket se po shijojnë pushimet në një vend me borë bashkë me familjen. Në foton e postuar, duket se nënë e bijë ngjajnë kaq shumë dhe bukuria e moderatores qenka trashëguar nga e ëma.

Megjithatë, ju gjykojeni vetë sa ngjajnë pasi të shihni foton

Artikuj të ngjashëm