Gjë më të ëmbël s’do shihni sot – Dua Lipa publikon videon e fëmijërisë dhe flet shqip

By

Ajo po e prezantonte motrën e saj Rinën për kamerën, derisa babai i saj po e xhironte me kamerë.

Mandatory Credit: Photo by Chelsea Lauren/REX/Shutterstock (10010981k) Dua Lipa Variety Hitmakers Brunch, Portraits, Los Angeles, USA – 01 Dec 2018

Dua Lipa si një 3 vjeçare, është shumë e ëmbël në këtë video që sapo e publikoi në Instagram. Këngëtarja flet në gjuhën shqipe dhe tregon se vogëlushja në fjalë është motra e saj e po ashtu prezantohet edhe vet e thotë: “Unë jam Dua Lipa”.

“Duke folur shqip dhe duke e bërë një show të vogël e po I tregoja kamerës motrën time të vogël. Po më mungon familja ime shumë sot”, shkruan Dua, derisa duket e adhurueshme në këtë video nga shumë vjet më parë. /Prive.al

View this post on Instagram

Speaking in Albanian and doing a little show and tell to the camera with a lil baby @rinalipa . Who can guess what i’m saying 🤣Missing my fam a little extra today 💕

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm