Rina Balaj dhe Sin boy sjellin videoklipin e këngës “Tenancion”

By

Dyshja sollën projektin “Tenancion” muaj më parë, mirëpo kënga nuk pati asnjëherë një lasim zyrtar.

Sot cifti i këngëtarëve sollën videoklipin për të shoqëruar këtë projekt.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm