Krizë mes çiftit? Jennifer Lopez dhe Ben Affleck hedhin këtë hap!

By

Historia e tyre e dashurisë filloi para se Instagram të ekzistonte.

Edhe pse romanca e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u rikthye në epokën dixhitale, ata sërish tronditën me hapin e radhës pasi u zbulua se ata nuk ndjekin njëri -tjetrin në mediat sociale.

Pavarësisht se lidhja e tyre u zyrtarizua në Instagram në korrik, ata tashmë kanë hequr njëri tjetrin nga lista e ndjekësve, shkruan DailyMail

Megjithëse në këtë ditë dhe epokë, shumë marrëdhënie midis të famshëmve formohen përmes mesazheve direkte apo edhe përmes aplikacioneve për takime, kjo gjë nuk vlejti për çiftin.

Një zhytje më e thellë në gjurmët e tyre dixhitale tregon se të dy nuk kanë asnjë aktivitet të përbashkët në internet, me përjashtim të yllit të “Hustlers” që pëlqen një fotografi të Benit në një llogari të fansave në fillim të muajit korrik.

Burime thojnë se është e mundur që dyshja nuk kanë ndjerë nevojë për të vazhduar me njëri -tjetrin në mënyrë dixhitale.

Sidoqoftë, të dy kanë orare të mbushura në vjeshtë që do t’i çojnë në drejtime të kundërta, me Benin që do të shkojë në Teksas këtë javë për filmin e tij “Hypnotic”, dhe Lopez do të shkojë në Kanada në tetor për të filluar filmin e saj të ardhshëm.

Një burim tha se ndërsa ata të dy kanë “muaj pune duke ardhur”, çifti planifikojnë të kalojnë pushimet së bashku, “duke qenë të ndërgjegjshëm për t’i mbajtur fëmijët e tyre përparësi.

“Ata të dy do të kenë një pushim. Për Jennifer, Krishtlindjet kanë të bëjnë me fëmijët. Ajo e bën atë shumë të veçantë për ta, “tha burimi, duke shtuar se” Ben dëshiron të jetë gjithashtu me fëmijët e tij”.

Artikuj të ngjashëm