Prisni pak, befasitë nga Noizy dhe Dhurata s’kanë mbaruar?

By

“Mi amor” qe projekti i përbashkët i Dhurata Dorës dhe Noizyt.

View this post on Instagram

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Kënga rezultoi me t’u publikuar një sukses më vete duke u shndërruar në hitet e pakontestueshme të verës.

E lajme të mira ka për ata që e pëlqyen këtë tandem.

Dhurata dhe Noizy mësohet se kanë edhe një tjetër këngë të përbashkët.

Ajo do të vijë pas një kohe, jo shumë të gjatë si pjesë e albumit të ri të Noizyt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm