Si u përgjigjën banorët në pyetjet pikante të Prive me Mbresën?

By

Gjatë spektaklit të sotëm Prime të Big Brother VIP Kosova është transmetuar një video material, brenda të cilit shihej Mbresa në rolin e prezantues së emisionit “Prive”.

“Sfida e emisioneve” nga “Vëllai i Madh” erdhi në nder të shënimit të 14-vjetorit të themelimit të mediumit Klan Kosova.

Pos Mbresës, pjesë e emisionit në rolin e mysafirëve ishin edhe Arta, Stresi, Vedati dhe Gresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm