A e di Tuti Sejdiu sa kushton një bukë në Kosovë? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, javën e kaluar iu ka përgjigjur Miss Tuti Sejdiu.

Ajo tregoi shumë gjëra rreth vetes përmes kësaj rubrike.

Por a e di ajo sa kushton një bukë në Kosovë?

Këtë dhe shumë të tjera i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm