Në çka është e fiksuar Enca Haxhia?

By

Ndonëse e re në moshë, ajo është një ndër emrat më të kërkuar të estrades e poashtu gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave. U ngjit drejtë famës me hapa të guximshëm dhe jo vetëm kaq, ajo filloi të dëgjohet edhe në vendet e huaja.

Është fjala për mbretëreshën e hitit veror “Bow Down”, Enca Haxhia, e cila në bashkëpunim me reperin Noizy sollën një këngë shumë të suksesshme dhe të pëlqyer nga audienca.

Mirëpo këto ditë ajo ka vendosur të vizitojë Zvicrën për një koncert që do të mbajë atje, dhe sigurisht për të kaluar disa ditë tjera pushimi. Këtë e ka bërë të ditur në fotografitë e postuara në profilin e saj në instagram dhe poashtu në fotografinë e fundit Enca ka zbluar një sekret. Në përshkrimin që i ka vënë fotografisë këngëtarja ka treguar se është e fiksuar pas ngjyrës “Pink”, dhe çunave simpatik. /prive.al/

enca

Artikuj të ngjashëm