Si po ecën marrëdhënia e Bashkimit dhe Alvisës pas daljes nga “Përputhen”?

By

Bashkimi dhe Elvisa ishin dyshja e parë që dolën si çift nga ky edicion i “Përputhen”.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, Bashkimi u rrëfeu për rrugëtimin e tij në “Përputhen”, si filloi rrugëtimi i tij dhe si po ecën marrëdhënia e tij jashtë me Alvisën, të gjitha këto i zbuloi për Prive.

Se si u shpreh ai e kuptoni në materialin e mëposhtëm të përgatitur nga Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm