Çfarë thanë të pranishmit për ditëlindjen e 30-të të Bora Zemanit (VIDEO)

By

Bora Zemani disa ditë më parë mbushi plot 30 pranvera dhe sigurisht kjo ditëlindje e veçantë e saj nuk kaloi pa një festë madhështore.

Me një ambient përrallor dhe shumë miq, familjar e të famshëm, prezantuesja e njohur e shijoi në maksimum natën e saj.

Ashtu siq di ajo ylli i mbrëmjes Bora u duk e mahnitshme në natën e saj të veçantë.

Prive iu sjell të gjitha detajet e festës së saj përmes storjes së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm