Tash e sa vjet e divorcuar, por a do martohet më Albërie Hadërgjonaj?

By

Martesës me bashkëshortin Mentorin, i ka dhënë fund prej vitesh.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, u është përgjigjur pyetjeve të fansave të saj dhe njëra ndër to, kishte të bënte me martesën!

A do të martohet sërish ajo?

Sic duket Hadërgjonaj, është trembur pak nga martesa dhe më nuk do të hyjë në një lidhje që kërkon aq shumë përkushtim e sakrificë.

“Ata që janë jashtë duan të futen brenda, ata që dalin zor se hyjna! Hy robi në burg me mend në kokë?”, ka shkruar këngëtarja, duke lënë të nënkuptohet se ajo dhe martesa, i kanë ndarë rrugët moti! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm