Si po e nis vitin Alban Ramosaj?!

By

Këngëtari Alban Ramosaj shquhet për stilin e tij të veçantë në muzikë, e nuk ngelet mbrapa as në lookun e tij.

Festimet e vitit të ri tek ne zgjasin më shumë se në vendet tjera, e kur të gjithë zgjedhin të frekuentojnë baret e restoranet Albani ka një mënyrë tjetër të festimit.

Një fotografi e postuar në rrjetin social Instagram nga vetë ai shihet se ditët e para të vitit të ri po i feston në një mënyrë mjaft të veçantë.

Ai ka gjetur kënaqësinë e nevojitur në leximin e një libri, e ku ka më mire se një gjë të tillë ta bësh buzë detit.

Një mënyrë e shkëlqyer e relaksit, pas festës dhe ditëve të lodhshme që ka ndrrimi i viteve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm