Momentet mes Majk dhe Roan që si kemi parë më herët

By

Këngëtari Majk është komentuar shumë për jetën e tij private së fundmi.

Ai shpesh është vënë në shënjestër të kritikave për kohën e paktë të kushtuar djalit, Roanit, ndihmuar edhe nga akuzat e Majlindës që ai nuk kujdeset as financiarisht për të birin.

Por duket se fakti që nuk e shohim shpesh në rrjete sociale me Roanin nuk nënkupton që babë e bir nuk kalojnë kohë.

Në një varg fotosh që po qarkullojnë në internet për të parën herë, Majki dhe Roan nën shoqërinë e njëri-tjetrit duket të kalojnë për mrekulli.

Më poshtë video dhe foto të papublikuara më herët. /Prive.al

Majk e Roan ? / @majkteam

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

Artikuj të ngjashëm