Ermali stërmbush sallën në Gjermani: Atmosferë magjike! (VIDEO)

By

Festat e fundvitit lirisht mund të themi se janë periudha kohore më e angazhuar e vitit për artistët teksa peroformancat e shumta janë më se evidente tek ta.

Njejt po ndodh edhe me këngëtarin Ermal Fejzullahu i cili po punon pa vazhdon të mbetet ndër këngëtarët më të angazhuar të skenës sonë.

Mbrëmja e ndërrimit të moteve e gjeti atë në Gjermani teksa salla ku po performonte ai ishte e stërmbushur.

Natyrisht se faktor kryesor i gjithë atij eventi ka qenë prezenca e Ermalit të cilin publiku dhe atmosfera e mrekullueshme po e ndjek ngado që po shkon. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm