E dëgjuat bashkëpunimin nga Ryva Kajtazi dhe Meti Maloku?

By

Ryva Kajtazi dhe Meti Maloku, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre në platformën Youtube.

“Kce moj qike”, titullohet projekti i tyre i përbashkët.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm