Edona ia thotë në sy Albës: “Ai të thotë gjithçka dhe ti i fol prapë”

By

Banoret e Big Brother VIP Kosova Edona dhe Alba kanë biseduar me njëra-tjetrën.

Në një moment Edona i ka thënë Albës se “ai të thotë gjithçka dhe i fol prap”.

Edona e kishte fjalën për Blerandon, mirëpo Alba e ka kundërshtuar Edonën duke i thënë se “unë e kam shok”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm