Semi Jaupaj sjell duet me Emra Brah (VIDEO)

By

‘Fotografia’ quhet kënga e re e Semi Jaupaj me Emra Brah.

Ata u bashkuan për herë të parë dhe e sollën videoklipin e ri me regji të The Claudia.

E gjeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm