Labi ka një këshillë për kryeministrin Isa Mustafa!

By

Këngëtari Labinot Tahiri ishte protagonisti i radhës në rubrikën Kutia të emisionit NIN.

Kur u pyet nga Liberta Spahiu se cilën nofkë e urren më së shumti, Labi zbuloi se nuk i pëlqen kur i thonë je i madh ndërsa tregoi se dhurata e fundit që ka pranuar është një tortë me flamurin kuq e zi me rastin e ditëlindjes.

Ai pati një këshillë për kryeministrin dhe theksoi se ndihet keq kur fiton shumë.

Përgjigjjet e plota të këngëtarit mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm