Si i humbi Gili, shumë kilogramë në katër muaj? (VIDEO)

By

Shumë gra e kanë problem peshën.

Disa nuk kanë mundësi t’i heqin kilet e tepërta pas shtatzënisë e disa ato që i kanë fituar gjatë viteve.

Por, Gili ka gjetur një mënyrë të shpejtë për të hequr goxha shumë kile.

Këngëtarja hoqi shumë kilogramë në vetëm katër muaj.

Se çka bëri ajo dhe si ia arriti, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm