Engjëllusha Salihu zbulon publikisht sekretin e saj (VIDEO)

By

Këtë të shtunë, 25 pyetjeve të emisionit Prive, iu përgjigj këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptare, Engjëllusha Salihu.

Ajo tregoi shumë gjëra rreth vetes madje zbuloi edhe një sekret publikisht.

Engjëllusha tregoi pa çka s’mund të rrinte, a agjëron, cila është gjëja më e keqe e të qenit e famshme sipas saj dhe shumë e shumë të tjera.

Të gjithë këto por jo vetëm, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm