Gjithçka nga afera “LOREDANA” (VIDEO)

By

Gjatë kësaj jave, emri i Loredanës, është parë gjithandej.

Akuzat për mashtrimt, kërcënim e ‘vjedhje’, nga një çift zviceran dhe një ish-shoqe e saj, kanë bërë që ajo të shkojë në polici për të dhënë një deklaratë.

Mediat zvicerane kanë raportuar se shtëpia e saj është bastisur dhe më pas është arrestuar gjë të cilën e mohoi më pas Loredana në një konferencë për media në Prishtinë.

Të gjitha detajet, nga akuzat e deri tek konferenca, ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm