Anita Muçaj e zonja edhe si pastiçiere, torta që ka bërë qenka mrekulli (FOTO)

By

Ta shohësh prezente në lajmet qendrore të televizionit publik s’është e pazakontë, madje edhe e preim atë.

Edhe të shfaqet krah bashkëshortit të saj Ramush Haradinaj në evente të ndryshme politike, e kemi familjare.

Por Anita Muçaj Haradinaj përveç se një grua që ka karrierë televizive dhe është bashkëshorte e një lideri, mund të shquhet edhe për një tjetër gjë në publik.

Asaj po i shkuakan fort përdore tortat. Ajo ka publikuar në instagram një tepsi me një tortë që në shikim të parë duket të jetë gatim i quajtur “monte”, një ëmbëlsirë që të bën “të lëpish gishtat”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm