Si i formëson Tuna të pasmet dhe të përparmet (Foto)

By

Altuna Sejdiu është duke qëndruar në Maqedoni e ku përpos shoqërisë me kolege po shijon edhe disa eksperienca ndryshe.

Tuna ka praktikuar një metodë të për të formësuar gjoksin dhe të pasmet në një sallon për tretmane speciale.

Këtë përvojë e ka ndarë edhe në llogarinë e saj në instagram ku ka shkruar se është ndarë mjaft e kënaqur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm