Gjyste Vulaj krah politikanit të njohur

By

Ahengjet e ndryshme shpesh bëjnë bashkë fytyra publike që si rastisim shpesh.

Një kombinim të tillë e hasim në fotografinë e fundit të këngëtares Gjyste Vulaj.

Ajo ka pozuar krah nënkryetarit të AKR-së, të parit të Mitrovicës, Agim Bahtiri.

Nuk dihet saktësisht e çka i ka bërë bashkë dy emrat e  njohur bashkë me Sabri Fejzullahun dhe prezantuesin Labinot Gashi por nga fotografia, duket se po kalojnë goxha mirë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm