‘Si mua’ lansohet nga Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda (VIDEO)

By

Ashtu siç paralajmëruan, Dafina Zeqiri dhe Elgit Doda kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

“Si mua” titullohet kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Melodia e këngës mban vulën e të dy artistëve, ndërsa video e këngës atë të Entermedia’s.

Për ju që nuk e dëgjuat ende, të plotë e keni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm