Si festoi Justin Bieber ditëlindjen e 26-të?

By

Dje, Justin Bieber mbush 26 vjeç. Për të festuar ditën e tij të veçantë këtë fundjavë, Bieber shkoi në në Delilah në Los Angeles, sipas TMZ. Faqja gjithashtu thotë se ai dhe gruaja e tij, Hailey Bieber, dolën për darkë para se të mblidheshin së bashku me miqtë në Delilah.

View this post on Instagram

Video of Justin and Hailey celebrating Justin’s birthday in Los Angeles. (March 1) #justinbieber

A post shared by Justin Bieber News (@dailyjbsource) on

Kishte një grup live, kishte pije dhe ëmbëlsira; një tortë me shumë qirinj për djalin e ditëlindjes.

Edhe pse ishte fundjava e tij, Bieber dukej mjaft i përqendruar në një person të veçantë: “Ti je dhurata ime e ditëlindjes bubba,” shkroi ai si titulli i fotografisë ku shihet duke u puthur me gruan e tij, Hailey-n.

View this post on Instagram

Your my birthday gift bubba

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

Artikuj të ngjashëm