Rikthehet Instagrami i Adelina Ismailit, ky ishte postimi i saj i fundit (FOTO)

By

Ka disa ditë që nuk e kemi parë Adelina Ismailin në Instagram, kjo për shkak se profili i saj u zhduk për pak kohë.

Mirëpo, nuk vonoi shumë dhe diva e muzikës shqiptare u rikthye sërish.

Ajo nuk e ka bërë të ditur nëse profile i saj është hakuar apo e ka mbyllur vetë. Sidoqoftë, të gjitha postimet e saj janë aty e ndjekësat poashtu.

Postimi i saj i fundit është një video ku Adelina shihet duke kënduar teksa po i bie pianos./Prive.al

Artikuj të ngjashëm