‘Amanet’, kënga më e re e Luiz Ejllit

By

Luiz Ejlli ka sjellë projektin e tij më të ri muzikor.

‘Amanet’ titullohet kënga e sapo publikuar.

Muzika është nga Anxhelo Koçi, teksti i Petro Xhorit me aranzhman të Xhumil. Protagonistë të videoklipit janë aktori Elvis Pupa dhe modelja Santiana Maloku.

Ndiqeni të plotë në vijim, nëse se keni dëgjuar ende! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm