Si është e mundur që çdo gjë që vesh i rri bukur? Kendall Jenner shumë atraktive në këto rroba!

By

Ajo e ka dëshmuar që nuk ngjanë aspak me familjen e saj, përfshirë edhe pjesën e modës.

Deh të premten modelja Kendall Jenner, e ka shfaqur stilin e saj individual gjatë drekës në Blu Jam Cafe në Calavasas.

Kendall ishte e shoqëruar nga motra e saj Kourtney, mbesa Penelope Disick dhe shoqja e saj Larsa Pippen.

Supermodelja 22 vjeçare, po dukej si e dalë nga katalogjet e viteve të 90-ta, ngase kombinimi i rrobave të saj ishte i tillë.

Jenner u pa e veshur në një setër të hirtë e me vija dhe një palë xhinse të grisura të modelit Levis, e të gjera, tipike të asaj kohe. /Prive.al

Casual meets fancy: The supermodel went for a '90s, grunge look, paired with dressy elementsCasual meets fancy: The supermodel went for a '90s, grunge look, paired with dressy elements

Artikuj të ngjashëm