Aktori i dashur për shumë ne, lëndohet rëndë në një aksident me makinë

By

Raportimet zbuluan se aktori i njohu american Kevin Hart u plagos rëndë në një aksident automobilistik të dielën në mëngjes në Los Angeles, CA.

Image result for kevin hart

Sipas The Hollywood Reporter (THR), aktori Kevin Hart u plagos rëndë në një aksident automobilistik në Los Angeles, CA të dielën në mëngjes. Aktori i The Ride Along, Central Intelligence dhe Grudge Match, ishte pasagjer në një Barracuda të Plymouth të vitit 1970 i drejtuar nga Jared Black.

Image result for kevin hart movies

Jared Black humbi kontrollin e makinës, “ndërsa po udhëtonte nga rruga jugore e Kanonit të Ftohtë në autostradën Mulholland në lindje.” Makina u rrotullua nga rruga dhe ra poshtë kodrës në anën Veriore të rrugës sipas një njoftimi për shtyp THR marrë nga Patrulla Highway California .

Ishte një pasagjer i tretë, Rachel Brosterman, e cila u bllokua në makinë së bashku me Black. Hart ishte në gjendje të linte makinën dhe gjeti një shtëpi aty pranë ku kërkoi kujdes mjekësor. Sipas raportimeve, të dy Black dhe Hart pësuan “lëndime të mëdha në shpinë” dhe u transportuan në spital.

Image result for kevin hart

Burimi: Fansided.com

Artikuj të ngjashëm