Bes Kallaku nuk i ndahet muzikës, së shpejti kënga e re (FOTO)

By

Përveç suksesit në aktrim, Bes Kallaku njësoj ka përjetuar edhe në muzikë.

Vitin e kaluar, ai pati disa bashkëpunime të cilat mblodhën miliona klikime në YouTube dhe kjo ka bërë që ai të mos pushojë.

Komediani nga Shqipëria, së fundmi është fotografuar në studion e Mixey duke lënë të kuptohet se një këngë e re mund të vijë së shpejti.

Besi nuk ka dhënë detaje rreth projektit përveç përshkrimit poshtë postimit: “Katunari Gangsta është kthyer”./Prive.al

View this post on Instagram

Katunari Gangsta is back!!! 😉. @mixeyofficial

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Artikuj të ngjashëm