Si e surprizoi Sinani gruan e tij Andrrën ?!

By

Dasma e tyre dhe pushimet luksoze të muajit të mjaltit ishin ndër temat më të përfolura të shtypit rozë vitin e kaluar.

Por surprizat ndaj njëri-tjetrit nuk po mbarojnë me muajt e parë të martesës.

Sinan Hoxha ka vendosur që gruan e tij Andrrën ta befasojë me një udhëtim në kompleksin ‘Aqua Dome’ në Tirolin e njohur të Austrisë për resortet e bukura malore.

E duket se kjo i ka pëlqyer Andrrës që në rrjete sociale po poston foto teksa shijon borën dhe pamjet mahnitëse të atij regjioni që në bazë të përshkrimeve, ishte një propozim i duhur për pushime dimërore. /Prive.al/

sinani andrra

Artikuj të ngjashëm