Si e kujton eksperiencën e parë seksuale, kështu u përgjigj Sara Kolami (VIDEO)

By

E ftuar në intervistën më të shkurtër në Prive “60 sekonda” ishte moderatorja Sara Kolami.

Ajo u përgjigj në të gjitha pyetjet provokative të emisionit Prive, si dhe mbi të gjitha zbuloi arsyen e refuzimit të ftesës së “Big Brother VIP”.

Se si u përgjigj ajo, ndiqeni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm