Sot është festë e dyfishtë për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishaj

By

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë sot dyfish. Përveç që ndajnë jetën bashkë, Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani ndajnë edhe të njëjtën ditëlindje.

Sot, çifti, të dy po festojnë ditëlindjen dhe Arbana postoi një fotografi të bukur ku dhe i uroi ditëlindjen babait të djalit të saj.

Ajo publikoi një fotografi të çiftit në rrjete sociale ku shkroi: “Gëzuar ditëlindjen”.
Çifti aktualisht ndodhet në New York, ku po e shijojnë ditë të veçantë në jetën e tyre.
Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm