Ronela flet për prapaskenat e “cenzurimit” në Eurovision (VIDEO)

By

Në prg të Eurovision-it, Ronela Hajati e cila përfaqëson Shqipërinë në Eurovision, foli për Prive rreth pjesmarrjes së saj në Festival.

Nga Italia, aty ku është duke bërë përgatitjet finale të Eurovisionit, Ronela foli për të gjitha dhe mbi të gjitha për prapaskenat e “cenzurimit” të saj në Eurovision.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm