Si e festoi ditëlindjen, Leze Qena?! (Foto)

By

Aktorja e njohur shqiptare Leze Qena dje ka festuar ditëlindjen e saj të 81-të.

Për të u organizua një festë me femra të njohura të artit e politikës nga Justina Pula.

Deputetja Blerta Deliu ka publikuar disa fotografi nga ky event ku shihet edhe kolegja e saj, Ganimete Musliu.

Qena njihet për shumë role të suksesshme nga seriali ‘Familja Moderne’ e deri tek ‘Çka ka shpija’.

Përpos në këso projektesh Leze Qena ka qenë dhe vazhdon të jetë pjesë e shumë fushatave publicitare./Prive.

image image

Artikuj të ngjashëm