Pas pak në Klan Kosova intervista me Elvana Gjatën

By

Pas pak në Klan Kosova mund ta ndiqni intervistën ekskluzive të këngëtares Elvana Gjata realizuar nga Alaudin Hamiti.

Artistja rikthehet për herë të parë në ekran pas një kohe në heshtje, në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës dhe 10 vjetorin e themelimit të Klan Kosovës.

Mos e ndërroni kanalin, qëndroni me ne!

Artikuj të ngjashëm