Nisma e Shkenda Dubovës për gratë shqiptare në Zvicër dhe Gjermani

By

Para më pak se dy muaj, në Prive ishte e ftuar këngëtarja dhe sipërmarrësja Shkenda Dubova.

Përveç se foli hapur për jetën e saj personale e ndarjen nga i fejuari, ajo foli më tepër se si po vazhdon të zhvillojë biznesit e saj.

Ajo tha së në të 20-të qendrat e dobësimit që do të hapen në Gjermani dhe Zvicër, ajo ka vendosur të punësojë vetëm gra shqiptare.

Ndiqni detajet më të hollësishme në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm