Mateues Frroku rrëfen lidhjen e tij dhe destinacionin e radhës për çiftin! (Video)

By

Njihet për mbrëmjet live që mban, teksa më të ralla janë klipet për të. Sukses për Mateus Frrokun ishte bashkëpunimi me këngëtarin Bujar Qamili, që u pëlqyer nga një pjesë e mirë e publikut.

Përtej kësaj, Frroku për Prive u ndalua edhe tek pjesa personale duke rrëfyer se është në një lidhje dashurie me një vajzë nga Tirana.

Por mesa duket kjo histori po ecën shumë mirë e prandaj çifti po mendon të zhvendosen nga Shqipëria një tjetër shtet.

Se ku dhe kur do të nisen e kuptoni në materialin e mëposhtëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm