Si do të kalojë Gigi Hadid festat e fund vitit pas ndarjes nga Zayn Malik?

By

Gigi Hadid dhe Zayn Malik thuhet se janë ndarë pas mosmarrëveshjes së supozuar të ish-yllit të One Direction me mamanë e Gigi, Yolanda muajin e kaluar.

Teksa i afrohemi sezonit të festave, supermodelja me sa duket nuk është e sigurt se si do të duken pushimet për të dhe vajzën e Zayn, Khai, pasi ata do të kalojnë pushimet e tyre të para festive të ndarë.

Vëllezërit dhe motrat e Gigi Hadid, Bella dhe Anwar, patën ‘përçarje të madhe’ me Zayn në mes të mosmarrëveshjeve me Yolanda

Dyshja mirëpriti vajzën e tyre Khai në shtator të vitit të kaluar dhe kaluan Krishtlindjet e para së bashku si familje, por tani Gigi thuhet se po planifikon ta kalojë Ditën e Falënderimeve në shtëpi me nënën dhe vëllezërit e motrat e saj këtë vit.

Sipas këtij publikimi, një burim i brendshëm tha se Gigi shpreson të festojë me Bella dhe Anwar në fermën e familjes Hadid në Pensilvani. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm