Pjesa më seksi në trupin e Efit është?

By

Efi, ish-konkurrentja e Për’puthen iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Në 60 sekonda, ajo tregoi a është në lidhje apo single.

Poashtu, Efi foli për pjesët më seksi në trupin e saj.

Ndiqni videon e mëposhtme dhe kuptoni përgjigjet e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm