Vjen në jetë vajza! Marina dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

By

E parëlindura e çiftit të dashur, Marina dhe Geti është këtu.

Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive për Vip Magazine.al.

Mësohet se e vogla e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Prindërit e rinj akoma nuk kanë reaguar në rrjetet e tyre sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm