SI KA DASHUR TA QUANTE MBESËN, ERA ISTREFI?

By

Lajmi që Nora Istrefi u bë nënë mbuloi gjithë shtypin rozë. Renèe e ka quajtur këngëtarja vajzën e saj të parë, mirëpo tezja e vogëlushes ka pasur tjetër dëshirë.

E pyetur në emisionin ‘Me Shukin’ se si do e quante vajzën e Norës, Era ka thënë Gjina teksa së bashku me Shukin bën një lojë për të gjetur një emër për mbesën e saj.

Nëse do vendosej ta quanin me shkronjën ‘Ç’, Shuki si ide kishte Çiljetën e ndërsa Era i’a ktheu me shaka: ‘Për me pas emrin Çiljeta, ish dasht me dal me dy kry beba’ duke i’u referuar gjoksi të këngëtares nga Shqipëria.

Po, përpos saj ajo u pyet për ‘weed’ dhe ‘venë’ që përmenden tek klipin ‘E dehun’, ku si përgjigje Era dha që më i mirë do ishte kombinimi i të dyjave.

Në planin muzikor Era shtoi se do kishte dashur të bënte duet me Ledrin dhe Noizyn./Prive.al

Artikuj të ngjashëm