Të gjithë sytë nga Fjolla Morina në Dubai (FOTO)

By

Gjithmonë kur shohim linja si të Fjolla Morinës, mendja na shkon tek fakti se është nënë e dy vajzave, e megjithatë ka arritur të ketë një trup të tillë.

Me lindjen e Alayah, ajo kishte shtuar ca kilogramë, të cilët i mënjanoi menjëherë.

Këngëtarja ka shkuar për pushime në Dubai me nënën e saj dhe vajzën 2 vjeçare, e atje po kënaqet fort.

E mbi të gjitha, po kujdeset që në brigjet e detit të shkëlqejë në rroba banje, duke ekspozuar format e saja me muskuj. /Prive.al

?

A post shared by Fjolla Morina – Official IG (@fjolla.morina) on

Artikuj të ngjashëm