LIDHJET E FYTYRAVE PUBLIKE ME PARTNERË JO TË FAMSHËM!

By

Lidhjet, fejesat, martesat dhe ndarjet janë gjithmonë temë e nxehtë dhe ndër më të lexuarat për yjet e shoëbizit.

Më shumë bujë marrin ato mes dy emrave publikë por ka të shumtë artista që kanë vendosur që partnerin mos ta kenë të njohur.

Gold Ag pas lidhjes me aktoren dhe këngëtaren Nora Muçaj, është lidhur me një emër krejtësisht të panjohur për publikun. Kështu ka deklaruar reperi duke mos dashur të tregoj kush është.

Të njëjtin përgjigje ka pasur edhe reperi 2ton i cili është gjithmonë i rezervuar për jetën private. Edhe pse ka treguar që është në lidhje nuk ka treguar emrin e saj.

Anxhelina Hadërgjonaj, ka vite që është në lidhje me Fatmir Hysenbelliun, futbollist por jo dhe aq i njohur në publik.

Anxhelina Hadërgjonaj me të dashurin
Anxhelina Hadërgjonaj me të dashurin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Të njëtën zgjedhje ka bërë edhe kushërira e Anxhelinës, Argjetina e cila tashmë është gruaja e Dukagjin Fetahut. Çifti janë në pritje edhe të fëmijës së parë.

argjentina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Persona jo publik kanë zgjedhur edhe dy miqtë, Sinan hoxha dhe Seldi Qalliu. Të dy këngëtarët sot gëzojnë statusin e të fejuarëve.

Seldi është i fejuar me vajzën e gazetarit Milaim Zeka.

Seldi me të fejuarën
Seldi me të fejuarën
Sinan Hoxha me të fejuarën
Sinan Hoxha me të fejuarën

 

 

 

 

 

 

 

 

Ndërsa të martuar me persona që nuk janë pjesë të showbizit janë reperi Lyrical Son i cili pas një lidhje disa vjeçare me Gresën, vendosi ta kurorëzoj në martesë.

Lyrical Son me gruan e tij.
Lyrical Son me gruan e tij.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edhe këngëtarja Jonida Maliqi ka zgjedhur për bashkëshort dikë që nuk gëzon popullaritet në publik.

Por nuk janë të vetmit edhe një pjesë tjetër e estradës kanë bërë këtë zgjedhje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm