‘Si Bugatti’, hiti i verës nga Gjiko e Skerdi

By

Gjiko dhe Skerdi, djemtë e RedBox Entertainment kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët.

‘Si Bugatti’ mban emrin kënga e shumëpritur, e cila ende pa u publikuar është konsideruar si një prej pretendenteve për të mbajtur epitetin e hitit të verës 2018.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja mbi projektin.

Artikuj të ngjashëm